Formy dostawy

  Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej

Forma dostawyKoszt wysyłkiCzas dostawyGabaryt przesyłki
DPD Kurier DPD
13 zł 1-2 dni robocze mały, średni, duży Usługa kurierska realizowana przez jedną z najlepiej rozpoznawalnych sieci logistycznych w Polsce. Paczka dotrze do Ciebie w 24h od dnia nadania!
Odbiór osobisty w Poznaniu 0 zł - - Osoby mieszkające w Poznaniu i okolicy zachęcamy do odbioru zamówienia w naszej siedzibie. Czas czekiwania na skompletowanie jest określony przy każdym produkcie.

* W przypadku wybrania formy płatności za pobraniem, do każdej z wymienionych powyżej form dostawy należy doliczyć 3 zł.

Rodzaje płatności
Przelew elektroniczny - Płatność PayU Przelew elektroniczny jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie. Usługa realizowana za pośrednictwem PayU.
Karta kredytowa - PayU Płatność kartą kredytową jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie. Usługa realizowana za pośrednictwem PayU - obsługiwane są karty Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.
Przelew bankowy Przy wyborze tej formy płatności należy wziąć pod uwagę ewentualne wydłużenie procesu realizacji zamówienia, ponieważ przystąpimy do niego dopiero do zaksięgowaniu środków na naszym koncie. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia i nazwisko osoby, na którą zamówienie zostało złożone.
Za pobraniem u kuriera Płatność za pobraniem jest jedną z najszybszych form zapłaty - wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ nie musimy czekać na zaksięgowane wpłaty na naszym koncie. Za zamówienie zapłacisz kurierowi lub listonoszowi, który dostarczy Twoją paczkę. W przypadku wyboru tej formy płatności, należy doliczyć 3 zł do wybranej formy wysyłki.
Płatność w siedzibie firmy ELMET Zapłać gotówką lub kartą płatniczą w siedzibie naszej firmy podczas odbioru zamówenia. Adres siedziby: W.P.H. ELMET S.A., ul. Jaryszki 7, 62-023 Gądki. Godziny odbioru osobistego, od poniedziałku do piątku: 7:00 - 15:00
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux